Provizní systém prodeje notebooků EUROCOM na Goldmax.cz

program handshake

Náš nový provizní systém prodeje výkonných notebooků a mobilních pracovních stanic EUROCOM je opravdu banálně jednoduchý, tudíž ho může otestovat každá osoba s pobytem v EU, která má čistý trestní rejstřík a dosáhla věku 18-ti let. Vznikl na základě pozitivních referencí našich zákazníků, nadšenců mobilní techniky a ajťáků, kteří své znalosti z oboru výkonných notebooků/mobilních pracovních stanic předávají dále svým známým a kolegům, nákupčím IT technologií, kteří se následně stávají našimi zákazníky. Jdeme vstříc tržnímu prostředí a proto budeme za doporučení úspěšného nákupu odměňovat možná právě Vás!

 

 

 

 

 

Celou myšlenku provizního systému shrneme do 3 klíčových bodů:

1) Registrace probíhá emailem, kdy ověříme totožnost a věk (18let+) našich dealerů v provizním programu.

(Zašlete nám celé jméno a příjmení, kontaktní údaje vč telefonu a fotokopii dvou dokladů totožnosti resp. výpis z živnostenského/obchodního rejstříku, pakliže budete realizovat činnost na Vaše IČ. Registraci zasílejte na email dealer@goldmax.cz, kde obdržíte  veškeré instrukce a následně Vaše unikátní označení obchodníka.)

2) Váš zákazník nakoupí nový notebook z konfigurátoru na www.goldmax.cz či www.eurocom-europe.com a do komentáře při realizaci objednávky uvede Vaše unikátní označení obchodníka, kterému provize za úspěrný prodej připadne.

3) Jakmile je objednávka realizována a dokončena (proces objednání, úhrady, doručení a převzetí), vyplácíme dealerovi odměnu ve lhůtě 14 pracovních dní od převzetí zboží zákazníkem. Odměna je vyplácena předem dohodnutým systémem dle možností a preferencí každého dealera a lze ji libovolně obměnovat (finanční provize je vyplacena oproti faktuře za realizovaný prodej, zákazník obdrží kredit na největší e-shopy v ČR v odpovídající hodnotě, je mu zaslán HW/SW dle vlastního výběru dané hodnoty atd.)

Jaké jsou výše provizí z prodeje?

1) Konečná (fakturovaná) cena 1ks notebooku je v rozmezí 30.000 – 44.995 kč bez DPH 21% – provize 3.500 Kč

2) Konečná (fakturovaná) cena 1s notebooku je v rozmezí 44.996 – 99.995 kč bez DPH 21% – provize 5.000 Kč

3) Konečná (fakturovaná) cena 1ks notebooku je vyšší než 99.996+ kč bez DPH 21% – provize 10.000 Kč

Nákupní příklad: Zákazník si pořídil EUROCOM Shark za cenu 44.000 kč bez DPH 21%, do firmy spolu s tím nakoupil výkonnou pracovní stanici EUROCOM Sky X7E2 v ceně 85.000 Kč bez DPH. Dealer uvedený v komentáři objednávky si tímto vydělal odměnu ve výši 8.500 kč (3.500 + 5000 Kč).

Kdo je našim zákazníkem?

♦   Státní sektor i soukromé podniky využívající špičkové výpočetní techniky a serverů
♦   Strojírenská produkce, subdodavatelé automobilového průmyslu a simulace výroby
♦   Grafická studia zaměřená na střih videa ve vysokém rozlišení a úpravu fotografií
♦   Konstrukce CAx/GIS/PLM ve 3D, vývoj technologií v oblasti mechaniky a proudění částic
♦   IT specialisté a programátoři poskytující servis a vývoj firemních/cloudových aplikací
♦   Inženýrské a projektové kanceláře zabezpečující realizaci a koordinaci staveb
♦   Správci databází, dodavatelé ERP a komplexních podnikových informačních systémů