Eshop Goldmax - výkonné notebooky EUROCOM

Výkonné notebooky EUROCOM

Společnost GOLDMAX SERVICES s.r.o., oficiální distributor produktů značky EUROCOM pro ČR a Evropu, působí na lokálním trhu již od roku 2009 a představuje technologického a inovativní leadera v oblasti mobilních technologií, zejména pak v kategorii Desktop Replacement, tedy náhrady za klasická stolní PC.

Výkonné notebooky a mobilní pracovní stanice značky EUROCOM stavíme „na zakázku“ již více než pět let, naše produkty za tuto dobu získaly řadu významných ocenění odrážejích jedinečné vlastnosti unikátních notebooků kanadského výrobce EUROCOM Corporation. Tato společnost byla založena v roce 1989 a patří mezi špičku v IT oboru již více jak 20 let. Významnou přidanou hodnotou portfolia notebooků je speciální výrobní proces, notebooky nejsou “strojově” vyráběny jak tomu dnes bývá u drtivé většiny výrobců, ale každy kus je unikátně postaven dle individuálních potřeb a přání každého zákazníka. Tento komplexní výrobní proces pomáhá významně snižovat procento reklamací i selhání hardware, jelikož každý systém projde před expedicí pečlivým 72-ti hodinovým zátěžovým testem. Naše výkonné notebooky tedy neleží na skladech, naší zákaznící dostávají aktualizované a nejnovější možné revize hardwaru. Pouze takto je zajištěna dlouhodobá stabilita, vysoká spolehlivost a nadstandartní kvalita produktů EUROCOM. Jednotlivé součástky a komponenty jsou pečlivě vybírány z řad renomovaných výrobců a řadí se mezi vůbec nejkvalitnejší v daném IT segmentu. Jedině tak lze uspokojit i ty nejnáročnější klienty, mezi které patří velké korporace, výrobní závody, výuková centra, univerzity a také samozřejmě domácnosti. Mezi naše zákazníky patří významné soukromé i státní instituce viz naše reference.

infografika

NOVINKA: Jste firma nebo státní podnik a hledáte dodavatele IT s NBD zárukou?

Pro firemní a státní sektor lze sjednat obdobu individuální NBD záruky, která je podmíněna hromadným nákupem notebooků EUROCOM. V takových případech jsme schopni zajistit okamžitou výměnu reklamovaného notebooku. Pokud je pro Vás brzká technická podpora stežejní podmínkou nákupu notebooků EUROCOM, obraťte se na 724 583 823 nebo info@goldmax.cz, kde Vaši poptávku vyřídíme.

Využití pro notebooky EUROCOM

Produkty EUROCOM jsou určeny profesionálům, jenž notebooky využívají jako pracovní nástroje pro každodenní činnosti a tvorbu digitálního obsahu. Mezi naše nejčastější klienty se řadí následujicí profese:

 • Technik
 • Architekt
 • Grafik
 • Virtualizace O/S
 • Linux/Ubuntu
 • Konstruktér
 • Vývojář
 • Laborant
 • Strojní inženýr
 • Progamer
 • Studenti a další…

K výjimečným produktům se samořejmě vztahuje i nadstandartní záruční i pozáruční servis s orientací na zákazníka. Nákupem tedy náš profesionální přístup nekončí, cílem společnosti je teprve spokojený zákazník, který poskytne svému okolí pozitivní reference a předá mu povědomí o unikátních produktech značky EUROCOM. Více jak 50% našich klientů využivá také osobních konzultacích s našimi profesionály, kteří na základě nezávazné poptávky a dalších specifikací vyberou zcela ideální konfiguraci právě pro Vás. Neváhejte tedy vytvořit nezávaznou poptávku a požádat o kalkulaci, která bude splňovat Vámi stanovené podmínky, předem daný rozpočet a vysokou spolehlivost pro účely, kvůli kterým výkonné notebooky či mobilní pracovní stanice vlastně poptáváte.

Profesionální mobilní řešení notebooků EUROCOM:

1.Variabilita systémů
2.Unikátní Možnosti upgrade***
3.Unikátní Možnosti rozšíření
4.Tvorba individuálních cen (smluvní ceny)
5.Přes 20 let zkušeností v oboru
6.Delší životnost notebooků
7.Profesionální konzultace/poradenství  před nákupem
8.Technologický leader udávající trendy
9.Nejnovější technologie v oboru, vždy nabízíme něco víc
10.Široký výběr volitelného příslušenství
11.Nejkvalitnější součástky renomovených výrobců v odvětví
12.Každý systém projde72-ti hodinovým stress-testem
13.Systémy stavíme dle přání a potřeb zákazníků
14.Jistota nevyšší kvality produktů díky zakázkové výrobě
15.Výkonné notebooky nejsou vyráběny “strojově”
16.Nabízíme řešení do všech segmentů: Korporace, Firmy, Stání instituce, Vojenské simulace, Univerzity a školy, Zdravotní centra, Domácí využití, Vývoj a výzkum a další.

***Co jsou unikátní možnost upgrade?
Přinášíme Vám revoluční možnosti ve světě mobilních zařízení. Pokud si nakonfigurujete například dvoujádrový procesor a za rok zjistíte, že z nějakého důvodu Vám pouze 2 jádra nestačí, u vybraných modelů Vám procesor ugradujeme na čtyřjádrový. To se týká i grafických karet, operační paměti, pevného disku, LCD apod. Možnosti se liší v závislosti na konkrétním modelu a na aktuální dostupnosti jednotlivých komponent. Více na info@goldmax.cz

Ušetřené náklady:

Goldmax nabízí řešení 3v1, které nahradí:

 • Domácí stolní počítač
 • Pracovní stolní počítač
 • Notebook na cestách

Goldmax Vám ušetří 1/3 nákladů za servis, upgrade, údržbu a provoz:

 • Domácího stolního počítače
 • Pracovního stolního počítače
 • Notebooku na cestách

Goldmax Vám ušetří 1/3 nákladů za softwarové licence:

 • Ušetřte tisíce za softwarové licence a operační systémy.
 • Neplaťte za všechny licence, jež používáte doma, v práci a na svém starém notebooku.
 • Mějte svá data a práci pořád při sobě, nemrhejte časem přenášením souborů z místa na místo.